Header
NAŠE SLUŽBY
Obývačka

01

Obývačka

Máte radi romantické a nežné farby, rustikálny štýl či vintage? Alebo ste fanúšikom moderných urbanistických priestorov, v ktorých nechýba najnovšia technika? Poradíme si. Obývacie steny na mieru v rôznych farebných prevedeniach, tvaroch i štýloch.

Objednať
Kuchyňa

02

Kuchyňa

Kuchyňa, ktorú budete milovať! Navrhneme a vyrobíme pre vás kuchyňu presne podľa vašich predstáv – v rôznych štýloch, od minimalistického až po rustikálny. Jednou z veľkých výhod kuchynskej linky na mieru je obrovský výber farieb, možnosť výberu materiálu a maximálne využitie priestoru. Vaša kuchyňa bude originál.

Objednať
Spálňa

03

Spálňa

Snívajte na mieste, ktoré ste si vysnívali! Vaša spálňa dostane podobu, po akej ste vždy túžili. Kompletný interiérový dizajn, steny, priečky, rekonštrukcia, posteľ, nočné stolíky, skrine i odpočívadlá. Pomôžeme vám váš projekt kompletne navrhnúť, dotiahnuť až do detailov a následne celý zrealizovať.

Objednať
Kúpeľňa

04

Kúpeľňa

Moderná alebo klasická, praktická alebo luxusná. Pri návrhu výstavby alebo rekonštrukcie kúpeľne kladieme dôraz na všetky vaše požiadavky i povahu celej domácnosti. Pomôžeme vám s výberom dizajnu obkladov a dlažby a tiež zabezpečíme kompletnú realizáciu.

Objednať
Kancelária

05

Kancelária

V dnešnej dobe sa home officu nevyhneme! Na prácu si zaslúžite priestor, v ktorom sa budete cítiť dobre a pracovať s úsmevom. Zariaďte si ju podľa svojich predstáv aj s kancelárskym nábytkom a praktickými úložnými priestormi a začnite pracovať na svojich snoch.

Objednať
Interiérové dvere

06

Interiérové dvere

Chceli by ste interiérové dvere s čistými líniami a prirodzeným či kreatívnym vzorom? Balkónové, vchodové a interiérové dvere vyrábame v jedinečných farbách, formách a mierach. Vyrábame falcové, bezfalcové ale aj posuvné dvere.

Objednať
Drevo

07

Drevo

Kvalitné drevo, ktoré si viete objednať priamo u nás. Na mieru rezané laty a nosníky (až 12 metrov) na strechu alebo pre ďalšie použitie. Na rezanie používame pílu na drevo Gater, ktorá nám uľahčuje pílenie reziva a dosiek a zaručuje maximálne kvalitný výsledok.

OBJEDNAŤ
Ukážka našej práce
Prečo si nás vybrať
Široké zameranie

Zameriavame sa na výstavbu a rekonštrukciu interiéru: kuchyňa, obývačka, spálňa, kúpeľňa, kancelária a ďalšie priestory. VHČ Stolárstvo vám tiež pomôže s návrhom, výrobou a inštaláciou interiérových dverí na mieru. Ponúkame aj rekonštrukciu alebo návrh exteriérov a zabezpečujeme tiež na mieru narezané kvalitné drevo, laty alebo nosníky.

Kvalitný materiál

Pri práci používame len to najkvalitnejšie drevo (talianske dosky, buk, dub, americký orech, masívne drevo) a materiál. Kovanie, zásuvkové lišty a dverové pánty značky nemeckých firiem Blum a Hettich, pracovné dosky z kameňa Technistone a ďalší kvalitný materiál, ktorý zabezpečuje dlhodobú životnosť.

Profesionálny tím

VHČ Stolárstvo je tím profesionálnych a vyškolených odborníkov a majstrov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti so spracovaním dreva, výrobou nábytku na mieru, výstavbou a rekonštrukciou.

Nábytok na mieru

Netradičné rozmery nábytku na mieru alebo originálny kúsok, ktorý ste si vysnívali? VHČ Stolárstvo vám vyrobí nábytok, kuchynskú linku, obývačkové steny, kancelárske zariadenie či interiérové dvere na mieru. Bez obmedzení.

Projekt

Pomôžeme vám s dizajnom i návrhom vášho projektu. Podľa vašej predstavy vytvoríme návrh a dotiahneme detaily. Spoločne vytvoríme jedinečný dizajn ušitý na mieru vám i vášmu domovu.

Realizácia

Navrhnutý projekt zrealizujeme a postaráme sa o jeho kompletnú výrobu a výstavbu. Ušetríte si starosti so zháňaním materiálov, majstrov a zbytočným odkladaním dokončenia rekonštrukcie.