FOTOGALÉRIA

Obývačka

Kuchyňa

Spálňa

Kúpeľňa

Kancelária

Dvere

Ďalšie ukážky našej práce

Prečo si nás vybrať
Široké zameranie

Zameriavame sa na výstavbu a rekonštrukciu interiéru: kuchyňa, obývačka, spálňa, kúpeľňa, kancelária a ďalšie priestory. VHČ Stolárstvo vám tiež pomôže s návrhom, výrobou a inštaláciou interiérových dverí na mieru. Ponúkame aj rekonštrukciu alebo návrh exteriérov a zabezpečujeme tiež na mieru narezané kvalitné drevo, laty alebo nosníky.

Kvalitný materiál

Pri práci používame len to najkvalitnejšie drevo (talianske dosky, buk, dub, americký orech, masívne drevo) a materiál. Kovanie, zásuvkové lišty a dverové pánty značky nemeckých firiem Blum a Hettich, pracovné dosky z kameňa Technistone a ďalší kvalitný materiál, ktorý zabezpečuje dlhodobú životnosť.

Profesionálny tím

VHČ Stolárstvo je tím profesionálnych a vyškolených odborníkov a majstrov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti so spracovaním dreva, výrobou nábytku na mieru, výstavbou a rekonštrukciou.

Nábytok na mieru

Netradičné rozmery nábytku na mieru alebo originálny kúsok, ktorý ste si vysnívali? VHČ Stolárstvo vám vyrobí nábytok, kuchynskú linku, obývačkové steny, kancelárske zariadenie či interiérové dvere na mieru. Bez obmedzení.

Projekt

Pomôžeme vám s dizajnom i návrhom vášho projektu. Podľa vašej predstavy vytvoríme návrh a dotiahneme detaily. Spoločne vytvoríme jedinečný dizajn ušitý na mieru vám i vášmu domovu.

Realizácia

Navrhnutý projekt zrealizujeme a postaráme sa o jeho kompletnú výrobu a výstavbu. Ušetríte si starosti so zháňaním materiálov, majstrov a zbytočným odkladaním dokončenia rekonštrukcie.